Site oluşturmak ister misiniz? Ücretsiz WordPress Temalarını ve Eklentilerini bulun Sorun Çözümü

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins. hatası çözümü işlemlerini tek tek uygularsanız hata ortadan kalkacaktır.

Takip Ettiğiniz Bağlantının Süresi Doldu Çözümü - Wploji

Hata admin panel bağlıyken hiçbir şekilde gözükmez. Web sitenizi farklı tarayıcıdan yada admin panel çıkışı yapıp gezdiğinizde makalelerin başında “Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.” yazısını görebilir ve kafayı yiyebilirsiniz.

Öncelikle bu hataya neyin sebep olduğunu açıklamak ile başlayalım. Nulled, warez paylaşılan wordpress eklentileri veya temaları kullanan arkadaşlarımız bu tür hatalar ile karşılaşmaktadır.

Aslında bunun bir hata olmadığını sadece programı denemeniz için internete bilerek sızdırılmış bir versiyon olduğunu bilmenizi isterim. Çünkü bu hatanın wordpress ile bir bağlantısı olmadığı gibi php dosyalarının içine encode olarak gizlenmiş bir kod aracılığıyla meydana çıktığını bilmenizi isterim.

Elbette bu hatanında size bir zararı olacaktır. Arama motorlarının örümcekleri ana sayfanızda dolaşırken ufak indexleme yaparak sayfanın genel içeriğine gider ve indexleme işlemini tamamlar. Kimse google sıralamasının düşmesini istemez. Zaten hepiniz sitenize ziyaretçi çekebilmek için seo yapmaktasınız.

Hatanın çözümü:

Öncelikle web sitenizin yedeğini bilgisayara indirelim daha sonra .zip arşivinden çıkararak masa üstüne alalım. Daha sonra makalenin sonunda sizler ile paylaşacağım bir dosya düzenleme programı var. Programı indirip bilgisayarımıza kuralım. 64 bit – 32 bit sürümlerine dikkat edelim aksi halde çalışmaz.

Program açıldıktan sonra dikkat etmemiz ve doldurmamız gereken bir kaç bölüm vardır.

Mode: Find files seçili olmak zorunda
Find what: Want create site yazalım.
Find where: Sitemizin yedeği olan masa üstündeki dosyayı seçelim.
Find matches by: File contents seçili olsun. Genellikle ilk kurulumda Name seçili oluyor buna dikkat edelim.

Tüm alanları doldurduktan sonra Start butonuna basalım.

Site oluşturmak ister misiniz? Ücretsiz WordPress Temalarını ve eklentilerini bulun. sorun çözümü

Hiçbir sonuca erişemezseniz korkmayın. Bazı nulled, warez sürüm paylaşan webmaster arkadaşlar bundan bu kadar kolay kurtulamazsınız dercesine bir kaç yöntem geliştirerek sizin bunu bulmanızı zorlaştırmıştır.

Hemen arama kelimesini değiştiriyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

sorry_function

Find what kısmına sorry_function yazarak aratıyoruz ve karşımıza şöyle bir seçenek çıkacak.

Resimleri çekebilmek ve hatayı gözler önüne serebilmek adına internet üzerinden nulled WordPress Yoast Seo Premium versiyonunu indirdim. Tamamiyle deneme amaçlı kullanılmıştır.

Programımız wp-seo-main.php dosyasının 449 ile 455 satırları arasında bahsettiğimiz kodu buldu. Şimdi dosyamızı Notepad++ programı ile düzenle diyerek 449. satır ile 455. satır aralığında yer alan içinde sorry_function yazısı bulunan kod parçacığını silerek root/wp-content/plugins/eklentiadi klasörüne tekrar import edelim.

Bulduğunuz dosya her zaman eklentinin ana dizininde yer almaz. Bu yüzden bulduğunuz dosya hangi dizinde ise o dizine yükleme yapmalıyız.

Sorununuz çözüldü artık “Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.” hatası almayacaksınız.

 

Web Tasarım kategorimize gitmek için linke tıkla!

Bir yorum bırakın