Anahtar Kelimeler "SEO & SOFTWARE"

En önemli hizmetin iletişim olduğu günümüzde, müşterilerimiz için bizde üstümüze düşen tüm değişim ve ilerlemeleri uyguluyoruz.

Bu yapılanma ile ilgili yeni bir “hakkımızda” yazısı yazmanın gerçekten de düşündüğümüz ve anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığının da farkındayız.

Biz de hizmet vermekte olduğumuz alanları ve referanslarımızı ortaya koyduktan sonra “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözü ile devam ettik…

Aklımıza gelenleri döktük yazıya;

– Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.
– İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.
– Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.
– Problem odaklı değil, çözüm odaklı yaklaşım sunuyoruz.
– Zamanın asla para ile satın alınamayacağının bilincindeyiz.

Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette bizi farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Zamanınız olduğunda tanışmak ve tüm referanslarımızı görmeniz için

sizden bir görüşme talep ediyoruz...

—•—
Marka Geçmişimiz
—•—

Yazılım ve donanım alanında 2004’de varlik.org ile başlayan hizmetlerimiz 2006 yılından itibaren adwordstr.com ile SEM daha sonra ise SEO hizmetleri olarak devam etmiştir. Türkiye’de SEO hizmetini veren ilk firmalardan biri olduk.
VNetwork olarak ise vn.com.tr üzerinden 2013 yılından itibaren kendi kabinlerimizde sunucu donanım alt yapımız ile hizmet vermeye başladık. Bugün yüksek kapasiteli alt yapımızla ülke genelinde çok başarılı projelere destek veriyoruz.
Keywords markamız ise 2018 yılından itibaren SEO & Yazılım Performans Ajansı olarak tek bir çatı altından tüm ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmaya başladı. SEO SOFTWARE farklı bir çok alt markası ile sektör için farklı hizmetler vermektedir.

—•—
Yazılım Gücümüz
—•—

Yazılım ekibimiz başlıca olarak Java, Python, C#, Php, Go, Kotlin ve Swift dillerini aktif olarak kullanmaktadır.

Web uygulamalarımız ise ağırlıklı olarak php üzerinde Codeigniter, Symfony ve Laravel ile geliştirilmektedir.

Mobil uygulama üzerine ise Java, Swift ve Kotlin etkin olarak kullanmaktayız.

Ayrıca Go üzerine yeni projeler hazırlarken Java, C#, Python ile ise mevcut yazılımlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Son olarak ise web uygulamalarımızı destekleyecek şekilde Raspberry Pi ve Arduino kullanarak internet üzerinden yönetilebilen akıllı cihazların ARGE çalışmaları yapmaktayız. Aktif olarak ülkemizde yazılımsal olarak %100 yerli üretim farklı bir çok cihazımız kullanılmaktadır.

—•—
Sunucu Alt Yapımız
—•—

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için “VNetwork” olarak yıllar içinde alt yapı olarak büyük yatırımlar yaptık.

Özellikle web hizmetlerinin olmazsa olmazı, sunucularımız ve kabinlerimiz ile yıllardır rakiplerimizin çok önünde hizmet vermekteyiz.

Aracısız olarak kendi kabinimiz ve kendi donanımlarımızla tamamen öz sermayemiz olan network alt yapımız ile kesintisiz hizmet vermekteyiz.

HP ProLiant BL 460c E5-2690 donanım mimarisi ile müşterilerimize Dedicated, VDS ve Hosting hizmetlerini kesintisiz olarak sunmaktayız.

—•—
Vodafone Veri Merkezi
—•—

Tüm sunucularımız İstanbul Vodafone Veri merkezi içinde firmamıza ait kabinlerde barınmaktadır.

Türkiye’nin en büyük internet kapasitesine sahip veri merkezi olan toplam 1400 sistem kabineti kapasiteli, 9 bin metrekare kapalı tesis alanı, brüt 3 bin metrekarelik 4 ana salondan oluşan Türkiye’nin en büyük verimerkezi.

Vodafone Türkiye Bulut Teknolojileri Üssü sıcak hava kapsama uygulaması ile yüzde 15, soğutma altyapısı ile yüzde 30 enerji tasarrufu sağlarken, 20 bin ev tipi konutu besleyecek kapasitede enerji altyapısı barındırıyor.

Merkez ayrıca Türkiye’de ilk defa “Green IT, Energy-Efficient Data Center”sertifikasına sahip olarak çevreye duyarlı, temiz enerji sunması ile öne çıkıyor.

7 Altın Anahtar Kuralımız

Gerekirse korkusuzca sınırları aşmak.

Konu müşteri memnuniyeti olduğu zamanlarda esneklik gösterebilmek, sınırları aşmak ve taahhütlerin üstünde işler çıkarmak.

Kazan kazan prensibi ile çalışmak.

Verilen hizmetlerde kar ettirmek, sonucunda kar edilmeyeceği ön görülen işler ile ilgili uyarmak ve sonuçları ile ilgili ayrıntılı raporlar sunmak.

Şirketleri gerçek anlamda tanımak.

Hizmet öncesi doğru bir yol haritası çıkarabilmek için müşterilerin hizmet alanlarını, öncelik ve stratejileri hakkında ayrıntılı raporlar hazırlamak.

Paranın değerini bilmek ve etkili kullanmak.

Verilen bütçenin değerini bilmek, parayı doğru kanallara gerektiği kadar aktarmak. Gerçek çözüm ortağı olarak hizmet vermek.

Zamanında ve verimli işler çıkarabilmek.

İşleri taahhüt süresinden önce teslim etmek, çıkabilecek sorunları önceden tespit ederek alternatif plan ve programlar oluşturmak.

Her zaman A takımı kurmak.

Konusunda en iyi ve en deneyimli profesyonelleri bir araya getirmek ile kalmayıp, bu kadroyu eğitimler ile daha güçlü kılmak.

Tam performans ajansı olabilmek.

Sadece maddi getirisi olan alanlarda hizmet vermemek. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu iletişim konularında eksiksiz ve tam hizmet vermek.